Vážení hosté,

rádi bychom Vám nabídli náš Golden Golem hotel Praha nacházející se v Praze 8.

Jedná se o luxusně vybavený tři a půl hvězdičkový hotel v severní části Prahy, 1 km od počátku dálnice D8. U hotelu je velké dvojité parkoviště pro 55 vozů s plotem s originálními lunetami od malíře Víška.

U tohoto hotelu v Praze 8 je také velká zahradní restaurace pod košatým zeleným ořechem, který poskytuje přirozený stín. Ubytování v Golden Golem hotelu Praha je tedy i estetickým zážitkem podtrženým romantickou atmosférou s dobovými malbami Rudolfa II. z Prahy.

Golemův restaurant, který leží v těsné blízkosti Golden Golem hotelu Praha, je vyhlášený svou gurmánskou kuchyní, ochotným milým personálem a pořádáním nejen krásných svatebních hostin s honosnými rauty i menu. V Praze 8 nemá mezi hotely a restauracemi obstojnou konkurenci.

Pokoje v hotelu mají masivní dubový nábytek, moderní plně vybavenou koupelnu i WC. Samozřejmostí je v hotelu TV s kompletní nabídku satelitních programů včetně vysílání z Prahy, vše je zdarma. Jak v hotelu a jeho pokojích, tak i v restauraci je silné pokrytí Wi-Fi internetem 16/16 Mbit.

Pro novomanžele ze svatby v restauraci je v hotelu připravené romantické apartmá zdarma včetně šampaňského na přípitek. V zahradní restauraci u hotelu je venkovní gril s dřevěným uhlím, takže vůně grilované vepřové kýty se táhne do daleka po Praze.

V blízkosti Golden Golem hotelu Praha se nachází krásný smíšený les, tenisové kurty, 2 x fotbalové hřiště, posilovna, veřejné koupaliště, kosmetické centrum, půjčovna čtyřkolek, mini golf, bowlingové dráhy, letiště Kbely, centrum Tesco s nonstop provozem a další.

MHD z Prahy 8 jezdí k hotelu v pravidelných intervalech od metra Ládví a dalších stanic linky „C“.

Golden Golem Hotel Praha i Golemův restaurant leží na místě bývalého selského dvora, kde se podle dochovaných pramenů nacházela krčma, kde se zastavoval i Rudolf II. na občerstvení při jízdách v okolí Prahy. Vše je zdokumentováno v obrazové výzdobě v lunetách podél parkoviště hotelu včetně setkání s Golemem v Praze na Karlově mostě a u Belvederu.

Novinky

Romantický pobyt

Užijte si romantický víkend v Praze

Firemní pobyt

Golden Golem Hotel – Firemní pobyt

Dlouhodobé ubytování Praha 8

Dlouhodobý pobyt od 30 nocí


Golden Golem HOTEL
Na Hlavní 21
Praha, 18200
recepce@hotel-golem.cz
00420 776 612 227